Naszą główną działalnością są lekcje indywidualne oraz szkolenia grupowe. Nasi instruktorzy w profesjonalny i bezpieczny sposób nauczą Państwa jeździć na nartach. Szkolimy dzieci, młodzież i dorosłych a zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach.

Indywidualna forma zajęć, to najbardziej skuteczny i bezpieczny sposób nauki jazdy na nartach.Instruktor prowadzi zajęcia dobierając odpowiednie ćwiczenia i dostosowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb i preferencji kursanta. Skupiając się wyłącznie na jednej osobie może w efektywny sposób egzekwować poprawność wykonywanych technik i ewolucji oraz w skuteczny sposób poprawiać popełniane przez ucznia błędy techniczne.

 

Instruktor dba jednocześnie o to, byś czuł się bezpiecznie, a Twoja przygoda z narciarstwem stała się początkiem nowej pasji.

 

Przeprowadzamy również zajęcia grupowe, gdzie preferujemy podział na grupy według stopnia zaawansowania, aby szkolenie mogło być jak najbardziej efektywne.

 

Transport

Zapewniamy swoim klientom dojazd na stok z miejsca zakwaterowania. O szczegóły pytaj naszych instruktorów lub skontaktuj się z Nami.

 

Zarezerwuj termin szkolenia już teraz. 
Nasi instruktorzy są bardzo zajęci przez cały zimowy sezon. Dlatego dajemy Państwu możliwość rezerwacji lekcji na konkretny dzień i godzinę.

 

We speak English!

We provide our training program in English! You are most welcome!

 

Cennik Szkoleń narciarskich 

1h indywidualnego treningu z instruktorem:  70 zł/ za osobę

1h treningu dla grupy 2-3 osób:                   50 zł/ za osobę

1h treningu dla grupy 4-8 osób:                   30 zł/ za osobę

 

 

foto_lekcje_indywidualne

Newsletter

facebook2logo sitn pzn Kopia