Oferta skierowana do rodziców i opiekunów. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Przedszkole Narciarskie* powstało w celu umożliwienia rodzicom i opiekunom małych dzieci  aktywnego wypoczynku na stokach. W czasie kiedy Wy możecie oddać się w pełni białemu szaleństwu Wasze dzieci znajdą się pod Naszą opieką.


 

opieka i wyżywienie przez cały dzień!

tutaj nie ma miejsca na nudę!

nauczymy Wasze dziecko podstaw jazdy na nartach!


cennik_przedszkole

 


Informacje dodatkowe

Przedszkole Narciarskie* funkcjonuje w godzinach 9:00-17:00.

jeśli zamierzasz skorzystać z oferty Przedszkola Narciarskiego* skontaktuj się z Nami najpóźniej do godziny 16 dnia poprzedzającego.


* Status prawny

Określenie Przedszkole zostało użyte jedynie w celach marketingowych. Przedszkole Narciarskie NIE jest placówką oświatową w rozumieniu stosownych przepisów i rozporządzeń MEN oraz nie podlega kurateli Ministra Edukacji Narodowej. Opiekunowie zatrudnieni w Przedszkolu Narciarskim nie posiadają stosownych uprawnień wychowawczych ani pedagogicznych. Opiekunowie mają wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Opiekunowie mają wykupione ubezpieczenie OC. Rodzice zawierają z Przedszkolem Narciarskim odpowiednią umowę, która określa prawa, obowiązki i odpowiedzialność stron.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.


 

foto_przedszkole


Newsletter

facebook2logo sitn pzn Kopia